Масажер для спини в Україні Neck Kneadin мають захисну голограму від підробок!
Масажер для тіла з підігрівом Massager of Neck Kneading - це новий покращений оригінальний прилад особливо ефективний в області шиї, спини, також використовується для масажу всієї частини тіла.
Даний товар має особливу анатомічну форму і вигини, які дозволяють сприятливо впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслабляється і знімає напругу з основних точок. Позитивний вплив також має на остеохондроз, нормалізує кровообіг і сприяє хорошому сну.
Основні характеристики:
- зручний у використанні, так як зроблений у вигляді накидки на плечі і відображає контури тіла;
- на кінцях масажер має петлі для рук, що дозволяють притримувати і переміщати пристрій під час роботи, а всередині нього розташовані 16 масажних роликів, які обертаються в різних напрямках, імітуючи рухи рук масажиста;
- може використовуватися не тільки для шиї, але і для інших частин тіла, адже ремені дозволяють регулювати силу натискання і переміщати масажер для впливу на певні області;
- має додаткову функцію нагрівання роликів;
- масажер підключається до розетки або автомобільного прикурювача через адаптери живлення, що йдуть в комплекті з пристроєм, тому ідеально підходить для використання вдома, в офісі, в автомобілі;
- має функцію автоматичного виключення і систему захисту від перегріву, забезпечуючи тим самим безпечне використання.
Переваги:
- впливає на біологічно активні точки шийно-комірцевої зони;
- використовує техніку масажу Шиацу, яка відновлює м'язи, знімає втому і напругу, усуває хворобливі відчуття і гармонізує душевний стан;
- покращує мікро циркуляцію крові в тканинах і активізує обмінні процеси;
- масаж верхньої частини спини допомагає зменшити біль від мігрені;
- масажує м'язи черевного преса після інтенсивного тренування, якщо розташувати масажер на животі;
- зменшує біль у попереку при використанні в нижній частині спини.
Особливості
- Має 16 масажних ролика;
- Ролики обертаються в 2-х напрямках (регулюється);
- Регулювання швидкості обертання роликів ( 3 швидкості )
- Інфрачервоний прогрів ( за бажанням відключається);
- Автоматичний таймер (15 хвилин);
- Зовнішня частина масажера виготовлена з якісної м'якої тканини;
Комплектація:
- Масажер
- Коробка
- Інструкція
- Адаптер для мережі
- Адаптер для авто (В прикурювач)
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xtrend |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Інфрачервоне прогрівання, Акупунктура, Масаж Шиацу, Точковий масаж, Розминання, Роликовий масаж, Роллінг, Розтирання, Комбінований |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Кількість програм | 7 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал масажних роликів | Пластик |
| Область масажу | Вся спина, Щиколотки, Шия, Ступні, Верхня частина спини, Нижня частина спини, Спина, Сідниці, Талія, Поперек, Руки, Ікри, Стегна, Плечі, Груди |
| Стан | Новий |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг г |
| Вид масажу | Інфрачервоний, Розминання, Роликовий, Шиацу / Акупунктура |
| Вид массажера | Портативний (ручний) масажер |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 х 41 х 17 см |
| Гарантія | 1 міс. |
| Кількість режимів масажу | 6 |
| Призначення | Для тіла |
| Область застосування | Поперекова частина ⁇ Ноги ⁇ Життєво ⁇ Шиття ⁇ Спіна ⁇ Плечі ⁇ Руки ⁇ Ступні ⁇ Ікри ⁇ Грудь |
| Особливості | Використання для різних ділянок тіла: шиї, спини, ніг і т. д., 4 кнопки, підігрів ( відключається за бажанням), розслабляючий масаж шиацу 8 масажні головки для реального ефекту масажу, 3 швидкості обертання роликів з регулюванням, Автоматичний захист від перегріву, Ролики обертаються в 2-х напрямках (регулюється), сприяє розслабленню і швидкому відновленню, профілактика і боротьба з остеохондрозом, допомагає боротися з мігренню, нормалізує кровообіг; |
| Живлення | Мережа|Прикурювач |
| Тип | Подушки, пояси |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴







