
Масажна подушка для шиї в Україні і тіла з інфрачервоним підігрівом Massage Pillow НОВИНКА 2021 р.
945 ₴
- Немає в наявності
Остеригайтесь підробок! Оригінальна подушка має голографічну наклейку
Нова модель 2021 року - ролики з більш ефективним посиленим масажем!
Масажна подушка для шиї в Україні і тіла з роликами для швидкого розслаблення тіла підходить для використання вдома, в автомобілі з інфрачервоним підігрівом Massage pillow.
Універсальна масажна подушка, яку можна пристосувати для будь-якої частини тіла. Подушка-масажер розслаблює м'язи шиї, плечей, спини, ніг і інших частин тіла, функція масажу стимулює приплив крові до голови, що знімає відчуття втоми і схильність до сну, бадьорить і піднімає тонус.
Масажна подушка з інфрачервоним підігрівом створена для зняття втоми, напруги з шиї, спини. При тривалому сидінні за кермом, м'язи атрофуються, стають м'якими і затікають з-за одного положення. Найбільше напрузі відчувається в шиї, а далі в попереку.
Даний товар має особливу анатомічну форму і вигини, які дозволяють сприятливо впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслабляється і знімає напругу з основних точок. Позитивний вплив також має на остеохондроз, нормалізує кровообіг і сприяє хорошому сну.
Особливості масажної подушки Massage Pillow
допомагає боротися з мігренню;
нормалізує кровообіг;
знімає напруження;
компактна, є адаптер для автомобіля;
сприяє розслабленню і швидкому відновленню;
профілактика і боротьба з остеохондрозом.
Спосіб застосування подушки масажера
Масажна подушка Massage Подушка оснащена роликами і легким інфрачервоним підігрівом, за рахунок злагодженої роботи яких вона і виконує свої функції. Кнопка-перемикач дозволяє управляти роликовим механізмом і ІК підігрівом подушки, регулюючи їх роботу за Вашим перевагам.
Для того, чтобы воспользоваться этим с инфракрасным подогревом достаточно правильно установить, включить и отрегулировать ее по своему усмотрению. Обратите внимание! Не рекомендуется использование данного товара во время вождения, так как оказываемый ею эффект отвлекает от дороги, и значительно снижает уровень внимательности.
Преимущества :
Рух масажних роликів в різних напрямках.
Легке включення однією кнопкою.
Працює від мережі 220 В і від автомобільного прикурювача».
Інфрачервоний не багато відчутний приємний прогрів.
Можливість кріплення – на будь-якому сидінні.
Автоматичне відключення через 15 хвилин.
Основні характеристики:
Габарити( 34×12×19 см) і вага ( разом з упаковкою 1,7 кг) .
Працює від стандартної електромережі і від "прикурювача" автомобіля.
Поліпшені масажні ролики для більш відчутного масажу.
Інфрачервоний підігрів.
Зручне кріплення - гумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trendi bijoux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Масаж Шиацу, Розминання, Роликовий масаж, Розтирання |
| Можливість вибору області масажу | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Матеріал масажних роликів | Лікувальна кераміка |
| Область масажу | Вся спина, Шия, Ступні, Верхня частина спини, Нижня частина спини, Спина, Сідниці, Талія, Поперек, Руки, Ікри, Стегна, Плечі, Груди |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажна подушка |
| Тип масажної накидки | Роликовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Вага пристрою | 1.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34х12х19 см |
| Живлення | Мережа, Прикурювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | компактна, є адаптер для автомобіля, профілактика і боротьба з остеохондрозом, можливість роботи від автомобільного прикурювача, допомагає боротися з мігренню, знімає напругу, сприяє розслабленню і швидкому відновленню, нормалізує кровообіг, антистрес, інфрачервоне прогрівання, ортопедичний масаж, Роликовий масаж |
- Ціна: 945 ₴










