Ручні масажери для тіла в Україні: Оригінальний масажер Neck Kneadin має захисну голограму.
Масажер для тіла з підігрівом Massager of Neck Kneading - це новий покращений оригінальний прилад особливо ефективний в області шиї, спини, також використовується для масажу всієї частини тіла.
Даний товар має особливу анатомічну форму і вигини, які дозволяють сприятливо впливати на основні точки на шиї, спині. Завдяки інфрачервоному підігріву центральна нервова система розслабляється і знімає напругу з основних точок. Позитивний вплив також має на остеохондроз, нормалізує кровообіг і сприяє хорошому сну.
Основні характеристики:
- зручний у використанні, так як зроблений у вигляді накидки на плечі і відображає контури тіла;
- на кінцях масажер має петлі для рук, що дозволяють притримувати і переміщати пристрій під час роботи, а всередині нього розташовані 16 масажних роликів, які обертаються в різних напрямках, імітуючи рухи рук масажиста;
- може використовуватися не тільки для шиї, але і для інших частин тіла, адже ремені дозволяють регулювати силу натискання і переміщати масажер для впливу на певні області;
- має додаткову функцію нагрівання роликів;
- масажер підключається до розетки або автомобільного прикурювача через адаптери живлення, що йдуть в комплекті з пристроєм, тому ідеально підходить для використання вдома, в офісі, в автомобілі;
- має функцію автоматичного виключення і систему захисту від перегріву, забезпечуючи тим самим безпечне використання.
Переваги:
- впливає на біологічно активні точки шийно-комірцевої зони;
- використовує техніку масажу Шиацу, яка відновлює м'язи, знімає втому і напругу, усуває хворобливі відчуття і гармонізує душевний стан;
- улучшает микро циркуляцию крови в тканях и активизирует обменные процессы;
- массаж верхней части спины помогает уменьшить боль от мигрени;
- массирует мышцы брюшного пресса после интенсивной тренировки, если расположить массажер на животе;
- уменьшает боль в пояснице при использовании в нижней части спины.
Особенности
- Имеет 16 массажных ролика;
- Ролики вращаются в 2-х направлениях (регулируется);
- Регулировка скорости вращения роликов ( 3 скорости )
- Инфракрасный прогрев ( по желанию отключается);
- Автоматический таймер (15 минут);
- Внешняя часть массажера изготовлена из качественной мягкой ткани;
Комплектація:
- Масажер
- Коробка
- Інструкція
- Адаптер для мережі
- Адаптер для авто (В прикурювач)
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trend |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість програм | 7 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Область застосування масажера | Груди, Ступні, Пальці ніг, Щиколотки, Все тіло, Передпліччя, Шия, Сідниці, Стегна, Плечі, Черевний прес, Ікри, Ноги, Спина |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність масажера | Розминаючий масаж, Антицелюлітний масаж, Роликовий масаж, Інфрачервоне випромінювання, Масаж шиацу |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг г |
| Вид масажу | Інфрачервоний, Розминання, Роликовий, Шиацу / Акупунктура |
| Вид массажера | Портативний (ручний) масажер |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 х 41 х 17 см |
| Гарантія | 1 міс. |
| Кількість режимів масажу | 6 |
| Призначення | Для тіла |
| Область застосування | Поперекова частина ⁇ Ноги ⁇ Життєво ⁇ Шиття ⁇ Спіна ⁇ Плечі ⁇ Руки ⁇ Ступні ⁇ Ікри ⁇ Грудь |
| Особливості | Використання для різних ділянок тіла: шиї, спини, ніг і т. д., 4 кнопки, підігрів ( відключається за бажанням), розслабляючий масаж шиацу 8 масажні головки для реального ефекту масажу, 3 швидкості обертання роликів з регулюванням, Автоматичний захист від перегріву, Ролики обертаються в 2-х напрямках (регулюється), сприяє розслабленню і швидкому відновленню, профілактика і боротьба з остеохондрозом, допомагає боротися з мігренню, нормалізує кровообіг; |
| Живлення | Мережа|Прикурювач |
| Тип | Подушки, пояси |
| Колір | Чорний/помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴







