3G/4G MIMO антенна YUST - це високоякісна 3G/4G LTE антенна виконана по технології MIMO (подвійне посилення сигналу) і призначена для прийому і підсилення бездротового сигналу операторів у діапазоні від 1700 МГц до 2700 МГц. MIMO антена YUST чудово працює в національних бездротових мережах Vodafone, Київстар і Lifecell в діапазонах LTE1800, LTE2600, UMTS2100, WCDMA, HSDPA, HSUPA, забезпечуючи стабільний прийом і посилення сигналів 2G, 3G і 4G (LTE), а також збільшення швидкості мобільного інтернету на відстані до 15 км. до базової станції. Застосовуватись антена YUST MIMO може в умовах прямої та не прямої видимості базової станції оператора.
Антенна має зручне кріплення на трубу або щоглу і вихід під F-коннектор для легкості.
Характерики:
Робоча частота: 1700 - 2700 МГц;
Тип: панель
Коефіцієнт підсилення: 2*15 dbi;
Інтерфейс з' єднання: F контектор;
Комплектація: 1. антена, 2. кріплення під щоглу
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Тип кріплення | На щоглі |
| Застосування | Вуличне |
| Вага | 0.435 кг |
| Коефіцієнт посилення | 15 dBi |
| Тип | Спрямована |
| Ширина | 180 мм |
| Виробник | Юст |
| Вид роз'ємів | F-Type |
| Довжина | 180 мм |
| Підтримка MIMO | 2x2 |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | нове |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Тип антени | Панель |
| Додаткові характеристики | Сумісність з 3G / 4G роутерами і модемами |
| Розміри | 180*180*40 |
| Діапазон частот | 1700-2700 ГГц |
| Посилення | 15 |
| Області застосування | Зовнішні |
| Конектор | F |
| Максимальна відстань передачі | 15000 |
| Адреса антени | Зовнішні |
| Напрямність антени | Надіслані |
- Ціна: 1 100 ₴






