
Антена для посилення сигналу мобільного інтернету комплект 3g 4g LTE GSM v3 19dBi До 25 км від базової станції
1 480 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
Антена панельна 4g LTE GSM v3 19 ДБ – обладнання, призначене для посилення та стабілізації сигналу зв'язку. Антена працює у всіх частотах України. Завдяки такому широкому охопленню частот, антена панельна успішно використовується як у великих містах, так і в невеликих селищах та віддалених куточках країни. Коефіцієнт посилення становить 19 дБ – одна з найпотужніших планшетних антен. Ефективна відстань до базової станції – до 25 км. Антена ловить відбитий сигнал і буде доречна, якщо базова станція оператора не в прямій видимості від місця використання. Пристрій заземлений та не потребує встановлення громовідводу, проте монтаж повинен здійснюватися на заземленій щоглі. Напрямком лицьової частини антени має бути базова станція джерела сигналу (у разі це базова станція оператора зв'язку).
Принцип роботи 4G LTE технології в Україні:
Використання стандарту 4G LTE стало знаковою подією для всієї країни. Четверте покоління мережі вирішило всі проблеми слабкого та «гальмівного» зв'язку, серфінг в інтернеті став здійснюватися на рекордній швидкості, порівняно з минулими стандартами.
Переваги антени:
- швидкість прийому та передачі даних збільшується в 2.5 разів
- підвищується якість сигналу
- присутня стійкість до ультрафіолету
Особливості:
- Коефіцієнт посилення: 19 дБ
- Роз'єм: F Діапазон частот: 790-960/1700-2700 МГц
- З антеною можуть використовуватися різні перехідники для модемів та 3G/4G роутерів - TS9, SMA, CRC9
Монтаж:
Антена цієї моделі здійснюється за допомогою спеціально передбаченого кріплення. Таке кріплення дозволяє встановити аксесуар на вертикальну трубу типу. Дозволяється можливість регулювання кута нахилу самого пристрою, а також можна регулювати кут нахилу поляризації. 4G LTE Антена панельна 19 дБ наділена роз'ємом типу «F» і використовується з відповідним антеним адаптером. Підходить до взаємодії з 4G LTE обладнанням та призначена для роботи з операторами Київстар, Vodafone та Lifecell.
Основні технічні характеристики:
- Робочий діапазон частот, Мгц ………790-960 / 1700 - 2700
- Коефіцієнт підсилення, dBi……………………..……до 19
- Поляризація: …………………горизонтальна / вертикальна
- Вхідний опір, Ом………………….……………………… 75
- Допустима потужність, Вт….…………………………… 20
- КСВ не більше……………………………………...……… 2
- Робоча температура, С ……………………………-45 .. + 60
- Тип роз'єму………………………………………… F-роз'єм
- Розміри антени, см …………………………….25х25х60
- Вага антени, кг………………………………...…………. 0,765
- Матеріал випромінювача………………. оцинкована сталь
- Матеріал коробки……………………………………… ABS
УВАГА! Антена укомплектовується одним з трьох типів перехідників на вибір (CRC9-F або TS9-F або SMA-F), щоб перехідник підійшов до Вашого модему вкажіть оператору тип перехідника або модель Вашого модему.
Антена розміщується на даху, або за вікном, якомога вище. Головна умова в використанні це правильно зорієнтувати в сторону базової станції оператора, поряд антени не повинно бути дерев та високих будівель, базова станція повинна бути зі світлом.
Комплектація:
- Антена 4g LTE GSM v3 19 ДБ;
- Перехідник на вибір (CRC9 або TS9 або SMA)
- Кабель 10 метрів (довжину можливо змінити)
- Аксесуари для кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Спрямована |
| Застосування | Вуличне |
| Коефіцієнт посилення | 19 dBi |
| Вид роз'ємів | F-Type |
| Кількість роз'ємів | 1 шт. |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.765 кг |
| Тип кріплення | На щоглі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G) |
| Тип антени | Панель |
| Додаткові характеристики | Сумісність з 3G / 4G роутерами і модемами |
| Діапазон частот | 790-960/1700-2700 |
| Посилення | 19 |
| Області застосування | Зовнішні |
| Конектор | F |
| Максимальна відстань передачі | 25000 |
| Адреса антени | Зовнішні |
- Ціна: 1 199 ₴


