
4G Wi-Fi роутер модем під sim Olax MF981 акумулятор 2100 мАг з вихідом під антену/Київстар, Vodafone, Life
1 781 ₴
- Немає в наявності
- Код: MF981
4G LTE Wi-Fi роутер Olax MF981 – високошвидкісний маршрутизатор для стабільного доступу до Інтернету. Мобільний роутер WiFi працює в автоматичному режимі без заряджання до 10 годин. Підтримує усі типи 4G (LTE) мережі українських операторів зв'язку. Забезпечує швидкість доступу до Інтернету аж до 150 Мбіт/c. Пристрій має роз'єм для підключення зовнішньої антени, що дозволяє підключити зовнішній підсилювач для стабілізації сигналу. Пристрій застосовується як простий та надійний доступ до мережі Інтернет у місцях відсутності стабільного зв'язку з мережею, підключаючи зовнішню антену Mobile Guard Ви отримаєте доступ до інтернету на тій території, де саме вам це необхідно.
Короткі технічні характеристики 4G WiFi роутера Olax MF981:
- Швидкість у стандарті 4G LTE до 150 Мбіт/с;
- Стандарти 4G: 900 МГц (Band 8); 1800 МГц (Band 3); 2600 МГц (Band 7);
- Роздача Wi-Fi-мережі на відкритій місцевості до 15 метрів на 10 користувачів;
- Акумуляторна батарея ємністю 2100 мАг, до 10 години автономної роботи;
- 1 роз'єм для підключення зовнішньої 4G антени Mobile Guard 900 або 1800 МГц.
- Тип: Роутера (без підключення)
- Максимальна швидкість прийому даних: 150 Мбіт/с
- Максимальна швидкість надсилання даних: 50 Мбіт/с
- Додаткові характеристики: Робота з українськими операторами: Київстар, Vodafone, LifeCell;
- Підтримка стандартів WiFi: WiFi 802.11 b/g/n – частота WiFi 2,4;
- Сумісність зі стандартами: 4G 900 МГц (Band 8), 1800 МГц (Band 3), 2600 МГц (Band 7)
- Підтримка стандартів: 3G, 4G (LTE)
- Інтерфейс: Wi-Fi, micro USB, Wi-Fi
- Антена: Внутрішня (є вихід під зовнішню)
- Стандарти: Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Ємність акумулятора: мАг 2100
- Вигляд: Мобільний Wi-Fi роутер
- Особливості: Слот для картки пам'яті, Роз'єм під зовнішню антену
- Вага в упаковці: 0,2 кг
- Глибина в упаковці: (см) 3
- Ширина в упаковці: (см) 14
- Висота в упаковці (см): 12
Комплектація:
- Wi-Fi роутер
- Кабель
- MicroUSB
- Акумулятор
- Посібник із швидкого налаштування
- Гарантійний талон - 3 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olax |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість з'єднання | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Вбудований 3G-модем |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вбудований комутатор | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Кількість GSM-модулів | 1 |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Кишеньковий |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 150 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В, Акумулятор |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 113 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід під зовнішню антену | Так |
| Особливості | Роз'єм під зовнішню антену |
| Інтерфейс | USB, Wi-Fi |
| Додаткові характеристики | Ємність акумулятора 2100 мА·год, до 10 під'єднань, Можливість під'єднання антени, Тип перехідника CRC9. |
| Комплектація | товарний чек (гарантійний талон) Image Routerwaбел microUSBselectКоробка |
| Підтримка стандартів | GSM|4G (LTE)|3G |
| Максимальна швидкість надсилання даних | 50 Мбіт/с |
| Антена | Внутрішня і Зовнішня |
| Частотний діапазон | 4G 800/900/1800/2100/2600 МГц, 3G UMTS / WCDMA 900/2100 МГц і 2G GSM 850/900/1800/1900 Мгц. |
| Максимальна швидкість прийому даних | 150 Мбіт/с |
| Провайдер | Киевстар|Vodafone|Lifecell|3Mob |
| Емкість акумулятора, мАч | 2100 |
| Головний колір | Чорний |
- Ціна: 1 781 ₴




