-27%

Зарядний пристрій Borofone BA20A 1USB, 2,1A + кабель USB - Type-C, чорний
220 ₴
160 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-28-38
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A надійний пристрій для зарядки різних телефонів і планшетів. У аксесуарі присутній багаторівнева система захисту від перенапруги, програвав і коротких замикань. Значення сили струму 2.1А. Корпус виготовлений з приємного на дотик вогнетривкого пластику, що робить пристрій практичним в повсякденному експлуатації. Модель має один USB-вихід, порт сумісний з усіма сучасними типами кабелів мобільних телефонів.
Характеристики:
- Тип ЗП: мережевий;
- Кількість портів: 1;
- Сила струму: 2.1 A;
- Матеріал виготовлення: ABS пластик + вогнестійкий PC;
- Розміри: 78*38*24 мм;
- Вага: 28 г;
- Особливості: швидка зарядка Quick charge 3.0;
- Комплектація: МЗП, кабель Type-C чорний, упаковка.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Тип кабелю | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
- Спосіб упаковки: Роздрібна коробка.



